Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Bakan Şimşek’ten İlk Kadın TCMB Başkanı Erkan’a tebrik mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanlığı’na ataması yapılan ilk kadın Merkez Bankası Başkanı Hafize Gaye Erkan’ı kutladı ve “Bilgisine ve tecrübesine güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Bakan Şimşek’ten İlk Kadın TCMB Başkanı Erkan’a tebrik mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasına atana ilk kadın başkan Hafize Gaye Mutlu için, tebrik mesajı yayınladı.

İlk Kadın TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan
İlk Kadın TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan

Görevine devir teslim töreni ile başladığını belirten Hazine ve Maliye bakanı Şimşek, TCMB Başkanı Hafize Gaye Erkan‘ın bilgi ve tecrübesine güvendiğine vurdu yaparak aşağıdaki açıklamalara yer verdi:

“Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkanlığı’na atanan Sn Hafize Gaye Erkan’ı kutluyorum. Bilgisine ve tecrübesine güveniyorum. Sn Erkan bugün devir teslim töreni ile görevine resmen başladı. Kendisine başarılar diliyorum. Ülkemize hizmet yolunda Allah yardımcısı olsun.”

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com