Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Beyaz Show yeniden mi başlayacak? 2023 Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyaz Show hangi kanalda?

Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile ekranlara gelen Beyaz Show yeniden mi başlıyor? İzleyiciler Beyaz Show programını ilgi ile takip ettiği günlerin geri gelmesini bekliyor. Beyaz show nerede, hangi kalanda, hangi gün, saat kaçta yayınlanacak?

Beyaz Show yeniden mi başlayacak? 2023 Beyaz Show ne zaman başlayacak? Beyaz Show hangi kanalda?

Beyaz Show yeniden mi başlayacak? 1996 yılları ile 2018 yılları arasında her Cuma günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Beyaz Show ile ilgili izleyenleri sevindirecek haber sonunda geldi. Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu, kahkahaların ardı kesilmediği Beyaz Show tekrardan mı başlıyor? 2023 Beyaz Show ne zaman ve hangi kanalda başlayacak?

Tanınmış televizyon sunucusu Beyazıt Öztürk, bir canlı yayına katılarak Beyaz Show’un yaz aylarında yeniden yayınlanacağını duyurdu. Ayrıca, bir yarışma programıyla da ekrana döneceğini açıkladı.

BEYAZ SHOW YENİDEN Mİ BAŞLAYACAK?

Ünlü sunucu, şovmen, şarkıcı, oyuncu, televizyon ve radyo programcısı Beyazıt Öztürk katıldığı bir canlı yayında “Bu yaz Beyaz Show başlayacak. Ayrıca bir yarışma programıyla da ekrana dönüyorum” ifadelerini kullanarak sevenlerine müjdeli haberi verdi.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN, HANGİ KANALDA, HANGİ GÜN YAYINLANACAK?

Beyazıt Öztürk’ün sunumu ile yayınlanacak olan Beyaz Show hangi kanal da yayınlanacak halen belirsizliğini korumakta. Hangi kanalda yayınlanacağı, hangi gün yayınlanacak bilgisi belli oldu. Beyazıt Öztürk’ün daha önce de çalıştığı Acun Ilıcalı ile anlaşarak TV8 ekranlarında hem Beyaz Show’u hem de yıllar önce yayımlanan Passaparola’yı yeniden sunacağı belirtildi.

Beyaz Show tekrar ekranlara geliyor
Beyaz Show tekrar ekranlara geliyor

Daha önce O Ses Türkiye’nin jüri kadrosunda bulunan Öztürk, TV8 ile anlaşma sağladı.

Ünlü sunucunun Beyaz Show’un yanı sıra, efsanevi yarışma Passaparola’nın da tekrar ekranlara taşınacağı belirtildi.

Passaparola, 2002-2004 yılları arasında Metin Uca tarafından sunuldu, 2004-2005 yılları arasında ise Mesut Yar ve Mehmet Ali Erbil, ve son olarak 2010-2011 yılları arasında yine Metin Uca tarafından sunulmuştu.