Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor

Bursaspor yeni teknik direktör Yalçın Gündüz öncülüğünde yeni sezon hazırlıklarını Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde devam ediyor.

Bursaspor yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor

Maddi sorunlar sebebi ile kamp için farklı bir bölgeye gidemeyen yeşil beyazlı ekip yeni sezon antrenmanlarını Özlüce İbrahim Yazıcı tesislerinde devam ediyor. Sıcaklıkların 4o dereceyi geçtiği bugünlerde antrenmanlar içeri de devam ediyor. Bugün Bursa’da ki yakıcı sıcaklıklar yeşil sahada çalışmalara engel oluyor. Bu nedenle futbolcular ve tüm ekip günün büyük bir bölümünü içeri de yaptığı antrenmanlar ile değerlendirdi.

bursaspor antremanları devam ediyor 326.7.2023
bursaspor antremanları devam ediyor 326.7.2023

Güç antrenmanları devam ediyor

Bursaspor ekibi antrenmanlarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Teknik direktör Yalçın Gündüz öncülüğünde devam eden çalışmalarda futbolcular birçok açıdan yeni sezona hazırlıklara devam ediyor.

bursaspor antremanları devam ediyor 26.7.2023
bursaspor antremanları devam ediyor 26.7.2023

Güç antrenmanlarının yanı sıra koşu, ağırlık kaldırma, barfiks gibi çalışmalar ile kondisyonlarını arttırmaya çalışıyorlar.

Yalçın Gündüz öncülüğünde devam eden çalışmalarda futbolcular dinamik ısınma hareketleri ile güne başladı. Hedefli pas destekli oyunlar ile kondisyon çalışmalarında devam ettiler. Çalışmalara hızlı bir şekilde aralıksız devam edecekleri bilgisi alındı.