Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Getir, N11’in tüm hisselerini alarak, gücüne güç kattı!

Getir, N11’in tüm hisselerini alarak, gücüne güç kattı!

Getir kurucusu ve CEO’su Nazım Salur, 2022 yılında üçte bir hissesini satın aldığı n11 internet pazaryeri sitesinin hisselerinin tamamını aldı. Satın alım ile ilgili açıklamayı ise twitter hesabından yaparak, satın alma işlemini sessiz sedasız tamamladı.

Getir, N11'in tüm hisselerini alarak, gücüne güç kattı!
Getir, N11’in tüm hisselerini alarak, gücüne güç kattı!

Getir ile sektöre giren Nazım Salur en son ki yatırım turunda 768 milyon dolarlık yatırım alarak şirketi 11,8 milyar dolar değerlemeye ulaşarak decacorn ünvanını aldı. (decacorn dünya genelinde değeri 10 milyar doları aşan şirketler için kullanılıyor) Company öncülüğünde ki son yatırım turunda Dhabi Growth Fund (ADG), Alpha Wave Global, Sequoia Capital ve Tiger Global, Getir’e yatırım yapan şirketler arasına girdi.

Twitter hesabından duyurdu

Nazım Salur, satın alma işlemleri hakkında bugüne kadar bir basına yansıyan haber duyurmazken, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra twitter hesabından yaptığı açıklama ile n11 şirketinin yüzde yüz hissesini aldığını duyurdu. Bu gelişmenin ardından gelişecek ve yenilecek n11 için beklenmesi konusunda açıklama yaptı.

Nazım Salur n11'in tüm hisselerini aldı
Nazım Salur n11’in tüm hisselerini aldı

Son zamanlarda n11 pazaryeri şirketi, nerede ise tüm rakiplerinden önde başladığı sektörde geri de kalmaya başlamıştı. Öncülüğü hepsiburada ve trendyol’a kaptıran şirket gün geçtikçe satış oranlarını rakiplerine devrediyordu. Doğuş grubu ve SK Holdings bünyesinde kurulan firma geçen yıl Getir firmasının sahibi Nazım Salur ile ortaklık yapmıştı.

 mobil casino siteleri malatya araç kiralama istanbul erotik shop restbetgiris.co betpastakip.com restbet.com betpas.com restbettakip.com