Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
yalova haber

Homend Hangi Ülkenin Malı Markası Sahibi Kim?

En çok merak edilen firmalardan biri de Homend olduğunu söyleyebiliriz, Homend hangi markaya ait? Homend iyi bir marka mı? Homend Sahibi kim? soruları sık sık sorulan sorular arasında yer alıyor. İşte tüm soruların cevapları…

Homend Hangi Ülkenin Malı Markası Sahibi Kim?

Homend birbirinden farklı ürünleri üreten bir markadır. Ürün gamı olarak genellikle beyaz eşya ve küçük ev aletleri ürünleri üretimi yapmaktadır. Kettle, Su ısıtıcı, hava temizleyici, nemlendirici, su arıtma cihazı, ütü, süpürge, anne bebek gereçleri, çay makinesi, kahve makinesi, ekmek yapma makinesi, mutfak robotu, blender, mikser gibi özellikle mutfak aletleri üreten bir markadır.

Homend hangi ülkenin malı?

İsmi yabancı olan firma İngilizce de “yuva” anlamını taşımaktadır. Homend markası Türk malıdır. Üretim yeri tam olarak bilgisi verilmemiş olup, şirket adresi Şişli İstanbul olarak bilinmektedir.

Homend hangi markaya ait?

Karaca ile alakası olup olmadığı sorulan firma ile ilgili araştırmalarımız sonucunda, sitelerinde de Karaca firmasının sitesinin linki yer almaktadır. Hakkımızda kısmını incelediğimiz zaman da Karaca firmasının kuruluş ve geçmişi hakkında bilgiler paylaşılıyor. Bu da anlaşılıyor ki Homend firması Karacaya ait.

Homend sahibi kim?

Homend mutfak aletleri satan firmanın sahibi Karaca’dır.