Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Yalı Çapkını 2.sezon fragman İZLE! Yalı Çapkını 37.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni sezon fragman İZLE!

Yalı Çapkını dizisi 36. bölüm sona erdi. İzleyenler yeni sezon 37. bölüm fragmanı merak etmeye şimdiden başladı. Birçok izleyici geçecek sezon fragmanı araştırıyor. İşte, Yalı Çapkını 2. sezon fragmanı izle!

Yalı Çapkını 2.sezon fragman İZLE! Yalı Çapkını 37.bölüm fragmanı İZLE! Yalı Çapkını yeni sezon fragman İZLE!

Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan Yalı Çapkını dizisi sezon sonu bölümü ile sosyal medyaya damga vurdu. Yalı Çapkını dizisi dün akşam ki sezon finali ile izleyicileri ekrana kilitledi. Sevilen dizide 2. sezon da neler olacağı oldukça merak konusu olmuş durumda. Kullanıcılar tarafından, Yalı Çapkını yeni sezon fragmanı izle! Yalı Çapkını gelecek sezon fragmanı izle! araştırılan konular arasında yer alıyor. İşte, Yalı Çapkını 2.sezon fragmanı izle!

YALI ÇAPKINI SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Ferit, Seyran’ın mektubunu aldıktan sonra onu aramaya başlar. Bulmak için elinden geleni yapar, Seyran’ın babasının yanına dahi gider ve sorar. Abidin ise Suna‘nın Saffet’le evlendiğini duyduğu zaman dünyası yıkılır. Seyran ise istemsiz dahi olsa Hattuç hanım ile Gaziantep’e gider. Gaziantep de konağı korumak için Tarık ve tüm adamları konağın etrafını sararlar. Ferit ise Seyran’ın Antep’te olduğunu öğrenince hızlı bir şekilde yola çıkar ardından Seyran’a Antep’te olduğunu bildirmek için çocuklar ile baklava gönderir ve baklava yedikleri zaman ki şarkıyı çaldırır. Seyran’da geldiğini anlar ve Vakkas ustanın dükkanına giderek dükkan da Ferit ile karşılaşır. Sonrasında Seyran ile kaçmaya çalışırlar ama Tarık buna engel olmak için karşılarına çıkar, Ferit’in gözü son derece kararmış olur ve hızlı bir şekilde arkasını dönüp Seyran’ın elini tutarak yürümeye başlar ve Tarık arkadan ateş eder ve 36. bölüm bu sahnede sona erer.

YALI ÇAPKINI 2. SEZON FRAGMANI İZLE!

Yalı çapkını dizisi yayınlanan sezon sonu finali ile izleyicileri ekrana kilitledi. Başrollerinde Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu‘nun yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde, yayınlanan son bölüm ile sezon sonu finali yaptı. Sevilerek izlenen dizinin son sahnesinde Ferit ile Seyran kaçmak üzere iken, Tarık buna engel olmaya çalışır. Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi de gelecek sezon olacaklar merak konusu olmuş durumda. İzleyiciler tarafından yeni sezon Yalı Çapkını fragmanı araştırılıyor. Dizi ekibi halen yeni sezon fragmanı yayınlamış değil, yayınlandığı anda haberimizin içerisinde Yalı Çapkını yeni sezon fragmanı yer alacaktır.