Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
osmangazi belediyesi

Yalı Çapkını Suna kimdir, gerçekte kaç yaşında? Yalı Çapkını Suna’yı kim canlandırıyor, gerçekte kim, ismi nedir? Beril Pozam kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını, Suna kimdir merak edilen konular arasında. Son zamanlar da sık sık dizi de konusu geçen Suna gerçekte kaç yaşında? Yalı Çapkını Suna’yı kim canlandırıyor, gerçekte kim, ismi nedir? Makyajsız hali, Yalı Çapkını oyuncuları Suna kimdir? Gerçek adı nedir? Peki ama Beril Pozam kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar…

Yalı Çapkını Suna kimdir, gerçekte kaç yaşında? Yalı Çapkını Suna’yı kim canlandırıyor, gerçekte kim, ismi nedir? Beril Pozam kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yalı Çapkını dizisi, Star Tv ekranlarına, OGM Pictures yapımı olarak geliyor. Yayınlandığı ilk tarih ise 23 Eylül 2022 olarak söyleyebiliriz. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ki isim ise Burcu Alptekin, senaryosunu ise Mehmet Barış Günder kaleme alıyor. Yeri gelince dram ve yeri gelince romantik türünde yer alan Türk televizyon dizisi olarak yerini almaktadır. Yalı Çapkını Suna kimdir? Yalı Çapkını Suna’yı kim canlandırıyor, gerçekte kim, ismi nedir? Beril Pozam kimdir, kaç yaşında, nereli?

yalı çapkını suna kimdir
yalı çapkını suna kimdir

Yalı Çapkını oyuncuları Suna kimdir?

Yalı Çapkını dizisinde Suna karakterini oynayan kadın oyuncunun gerçek adı Beril Pozam’dır. Dizi oyunculuğunun yanı sıra film ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

Dizi de pek de sevecen rol de oynamasa dahi ara ara gülümsemesi içimizde bir kıpırtı oluşturuyor ve insanın mutlu olmasını sağlıyor. İnstagram ve birçok alan da çektirdiği fotoğrafları incelerseniz oldukça sevecen bir sanatçı olduğunu görebilirsiniz.

Yalı Çapkını Suna boyu kaç cm?

Suna diğer adı ile daha doğrusu ile gerçek adı ile Beril’in boyu kaç metre veya kaç santim sizce? Aşağıda ki görseli inceleyerek Beril’in boyunu tahmin edebilir misiniz? Aşağıda yorumlarda ilk önce tahminlerinizi bekliyoruz. Tahminleri yazdıktan sonra kaç cm olduğunu okuyabilirsiniz.

Yalı Çapkını Suna boyu 1,70 metredir. Birçok sanatçıya göre oldukça uzun boylu bir sanatçıdır.

Yalı Çapkını Suna kaç kilo?

Birçok dizi ve yapımda rol alan Beril Pozam, oldukça uzun boylu bir oyuncu olduğunu söyleyebiliriz. Fizik olarak oldukça güzel bir fiziğe sahip olan oyuncu 60 kg ağırlığındadır.

Severek izlenen dizinin Suna’sı Beril Pozam, boyu ve kilosu bakımından oldukça güzel bir orana sahip oyuncudur. 20,76’lık bir vücut kitle endeksine sahiptir.

Yalı Çapkını Suna nereli?

Dizi de Suna rolünü canlandıran Beril Pozam, İstanbul doğumludur.

Yalı Çapkını Suna gerçekte kaç yaşında?

Yalı Çapkını dizisinde Suna rolünü canlandıran oyuncu Beril Pozam, 10 Ekim 1986 tarihinde İskenderun’da Dünyaya gelmiştir. Yaşına göre oldukça genç gözüken oyuncu bugün ki tarih itibari ile Beril Pozam 37 yaşındadır.

Ekranların severek izlenen oyuncuları arasında yer alan Suna karakterini canlandıran Beril Pozam 1985 doğumlu ve İskenderun da dünyaya gelmiştir.

Beril Pozam Suna hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkını Suna karakterini canlandıran Beril Pozam, 2019 yılından beri dizi ve filmlerde yer almaktadır. Yer aldığı dizi ve filmler:

  • AVM Sakini (Dedektif Öykü, TV Dizisi 2019)
  • Afili Aşk (Nazmiye Özkayalı, TV Dizisi 2019)
  • Akrep (Ayşem, TV Dizisi 2020-2021)
  • Olağan Şüpheliler (Zeynep, TV Dizisi 2021)
  • Ada Masalı (İdil, TV Dizisi 2021)
  • Baba (Sevil, TV Dizisi 2022)
  • Ah Belinda (Sinema Filmi 2022)
  • Yalı Çapkını (Suna, TV Dizisi 2022)

En son canlandırdığı dizi ise şuanda oynadığı Star Tv dizisi olan Yalı Çapkını dizisidir. Bu dizi de Seyran’ın ablası rolünü Suna’yı canlandırmaktadır.

Beril Pozam Suna Haberleri

Yalı Çapkını dizisinin ilk sezonunun sona ermesinden sonra, Beril Pozam sosyal medya hesabından geçen bölümlere yad ederek paylaşım da bulundu.

Beril Pozam Sezon Sonu paylaşımı
Beril Pozam Sezon Sonu paylaşımı

Oldukça keyifli bir sezon geçiren oyuncular, performanslarını ortaya koyarak mükemmel bir diziye imza attılar. Beril Pozam sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “Hepinizi çok seviyorum♥️ ikinci sezon görüşmek üzere♥️ bizi özleyeceğim♥️🧿” ifadelerini kullandı.