Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karacabey Malkara Plajı Bayramda dolup taştı

Bursa Karacabey’e bağlı Malkara’da halk bayramın ikinci günü soluğu tatil bölgelerinde aldı. Özellikle Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçesinden gelen vatandaşların yoğunluğu gözlerden kaçmadı.

Karacabey Malkara Plajı Bayramda dolup taştı

Bursa Karacabey ilçesine bağlı Malkara da Malkara Plajı dolup taştı. Halkın bayramın ikinci gününde plaja gösterdiği yoğun katılım gözlerden kaçmadı. Birçok Bursalı vatandaş plaja akın ederken, karavanları ile uzak şehirlerden gelen vatandaşlar da yer aldı. Özellikle Malkara plajında ki yoğunluğun büyük bir bölümü gece kalacak olan karavanla gezen ailelerden oluşuyor.

Kurban bayramı tatili ile hafta sonu tatilinin birleşmesinin ardından tatil 9 güne çıkınca halk da soluğu deniz bölgelerinde aldı. Müzikler, oyunlar, tavlalar, karpuzlar, ızgaralar yapan aileler gözlerden kaçmadı. Herkes oldukça güzel bir şekilde eğlenerek vaktini güzel bir şekilde değerlendirdi.

malkara plajı 2023
malkara plajı 2023

Hava durumu bugün sıcak olmamasına rağmen, gün içerisinde yağmur etkin bir şekilde ara ara kendini gösterdi. Gün içerisinde akşam saatlerine kadar yoğun bulutun hakim olduğu bölge de rüzgar etkinliğini gösterdi.

malkara plajı 2023 sahil
malkara plajı 2023 sahil

Plajlarda havaların soğuk olmasına rağmen doluluk gözlerden kaçmadı. Deniz sıcaklığı ise normal seyrinde yer alırken, deniz suyu dalgalar sebebi ile çok temiz değildi.