Ana Sayfa ADS Luminor Yaşam Stiliniz

Luminor Yaşam Stiliniz

165
0
Paylaş

Luminor Yaşam Stiliniz
Teknik donanımıyla saatçilik sektöründe önde yer alan markalarından biri Luminor bir yaşam stili durumundadır. Sanatsal ve işlevsel özelliğiyle başka bir imajdadır. Markanın ürettiği ilk saatler Savaş alanında test edilip dayanıklılık kanıtlanmıştır. Sağlamlık dışında işlevsel ve özgün yapısı ile de dikkat çekmektedir. İtalyan donanmasına göre tasarlanan koleksiyonları 1940 yılından bu yana model seçenekleri ile de dikkat çekmektedir.
Radiomir adını aldığı radyum bazı boyanın değişimi ile titanyum bazlı boya kullanımı başlanmış ve farklılaşmıştır. Kırılma ve çatlamaya yönelik korumayı güçlendiren kurma tepesi özel tasarım olarak öne çıkmaktadır. Karanlık alanlarda da okunan, su geçirmez yapısı, yüksek kalite, işlevsel özelliğiyle farklı tasarım detaylarındadır.

Luminor Saat Modellerinin Özellikleri
Her sene yenilenen teknolojiyle birlikte tasarlanmış Luminor saatler genel de paslanmaz çelik kasayla üretilmektedir. Paslanmaz çelik kazanı dışında kırmızın altından üretilen kasalar, seramik ve titanyum kasalar seçenekleri de bulunur. Zaman eşitleme, 2 saat dilimi özelliği, ay evresi, tourbillon, flyback işlevsel özellikler her modelde değişiklik gösterebilmektedir. Solaklar için özel bir şekilde tasarlanan hurma tepelere kafanın sol kısmında bulunan saatlerde koleksiyon içinde bulunmaktadır.

Markanın karakteristik özelliği tepe koruma köprüsünü farklı olarak tasarlanmasıdır. 3,4 veya 6 günlük farklı derecede güç rezervinde olan saat seçenekleri de koleksiyoncuların dikkatini çekmektedir. Dayanıklı özelliği dışında kasa üretimi ve kadran üretimi sade modellerde  https://www.entropia.club/tr/panerai-luminor/ sitede bulunur.

 

 

 

 

Paylaş