Ana Sayfa ADS Taksitlendirme Sistemi İle Kart Borcunuzu Taksitlendirmek

Taksitlendirme Sistemi İle Kart Borcunuzu Taksitlendirmek

1173
0
Paylaş

Hepimiz bankaları kredi kartlarına uyguladığı yüksek faizi bilerek şikayet ederiz ama kredi kartı kullanmaktan da bir türlü vazgeçmeyiz. Aslında kredi kartı kullanmakta sorun yok, sorun gereksiz ve bilinçsiz harcamalardan sonra baş gösteriyor. Gününde ödenen ekstreler hiçbir zaman insanların başını derde sokmaz, yani asıl yapılması gereken kredi kartının sizi kullanmasına izin vermemek, sizin onu kullanmanızdır, en az limitin ödeniyor olması da giderek artan bir faiz kıskacına yavaş, yavaş girmekle eş anlamlıdır. 100 liralık borç, en az ödeme ile bir bakmışsınız 6 ay sonra karşınıza akıl almaz boyutlara erişmiş hali ile dikiliyor. Bütün bu sorunlarla boğuşuyor ve daralan çemberin içine hapsolmuş gibi mi hissediyorsunuz kendinizi, o zaman doğru olanı yapın ve bizi arayın. Biz sizin kredi kartı borcunuzu ödemeye gönüllüyüz. kredi kartı taksitlendirme sayesinde bu yükün altında ezilmekten kurtulacaksınız.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olmaktan ve kendimizden sonra gelenlere yol göstermekten dolayı çok mutluyuz. İstanbul genelinde 5 danışmanlık merkezimiz ve burada göre yapan 11 çok değerli ve kaliteli danışman arkadaşımız var, her biri işinde uzman kalifiye kişilerdir.  kredi kartı taksitlendirme konusunda size en büyük desteği onlar sağlayacaklar ve yol göstereceklerdir. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ile bu günlere kadar geldik, bundan sonra da prensiplerimizden taviz vermeye hiç niyetimiz yok. Müşterilerimizin kredi kartı borcunu ödedikten sonra onlarla yapılacak elektronik eşya alış verişi 3d güvenlik sistemi ile yapılacak ve müşterimiz kendi kredi kartını kendisi kullanarak işlemi gerçekleştirecektir. Kendisinden şifre bilgileri istenmeyecektir. Bütün bu yapılması gereken işler dolayısı ile de senet, kefil istemek gibi prosedürlerin hiç birine gerek yoktur, kredi kartınızın açık olması yeterlidir. Formalite olmadan 20 dakika içinde başka nasıl tüm kredi kartı borcunuzdan kurtulabilirsiniz ki? Bankalara giderek kredi çekip borcunuzu ödemeye kalksanız bile sizden borcun miktarı için en az 2 kefil isteyecektir. Biz bunu yapmadan doğrudan sizinle irtibata geçerek kart borcunuzu sıfırlıyoruz.

Bütün dünyada uygulanan bu sistemin öncülerinden olmanın verdiği avantaj ile bu güne kadar tüm müşterilerimizden olumlu eleştirirler aldık. Yasal olarak yaptığımız bu iş %100 güvenilirdir, soru işaretleri kafanızı kurcalıyorsa hemen bizimle irtibat kurun, randevu verelim size ve görüşmelerimizde detayları ile her şeyi anlatalım. Kredi kartı borcu taksitlendirme bizim işimiz, şirketler de dahil olmak üzere bu sıkıntıyı yaşayan herkes bizi yanında bulacaktır yeter ki istesin. Fazla zaman harcamaya da gerek kalmayacak, toplamda en çok yarım saatinizi bize ayrın borcunuzu yeniden yapılandırma imkanımızdan yararlanın. Çok düşük faizlerle en az 1 senede kredi kartı borcu ödemek başka, çok yüksek faiz oranları ile 3 ay içinde aynı borcu bankaya ödemek başka.

Paylaş